بگ ساک دستی رستوران و فست فود | چاپ پاکت فست فود بیرون بر

چاپ انواع ساک دستی پاکت رستورانی برای استفاده‌های مختلف در صنایع و فروشگاه‌های مختلف برای ‌بسته‌بندی محصولات کاربرد فراوانی دارد. یکی از این کاربردها استفاده از ساک دستی و پاکت در رستوران، فست فود یا کافی شاپ برای ‌بسته‌بندی غذای مشتریان‌ می‌باشد. چاپ پاکت فست فود بیرون بر در شبکه چاپ در ابعاد مختلف و با رنگ دلخواه شما صورت‌ می‌گیرد. چاپ پاکت بیرون بر رستوران با کاغذهای کرافت و تحریر انجام‌ می‌شود. اما متریال رایج برای چاپ پاکت بیرون بر ، کاغذ کرافت است. استفاده از کاغذ کرافت برای چاپ پاکت بیرون بر ، به صرفه‌تر بوده و به علاوه به دلیل قابلیت بازیافت این کاغذ باعث آسیب کمتری به محیط زیست‌ می‌گردد. چاپ ساک دستی پاکت رستوران با کاغذ کرافت دارای گراماژهای 80 تا 120 گرم به دلخواه شما با طرح‌های مورد نظرتان صورت‌ می‌گیرد.


ابعاد مختلف چاپ پاکت بیرون بر فست فود و رستوران

بگ و پاکت بیرون بر متناسب با اندازه غذاهای مختلف چاپ‌ می‌شود. ابعاد پاکت کاغذی فست فود بسته به نوع غذا متفاوت است. برای مثال اگر از پاکت کرافت دسته‌دار برای حمل پیتزا استفاده‌ می‌شود، باید ابعاد آن بزرگتر و متناسب با جعبه پیتزا بوده و پاکت همبرگر و سوخاری ابعاد کوچکتری دارند. شما‌ می‌توانید بر اساس نیاز و ضرورت، ابعاد مختلفی از پاکت بیرون بر را سفارش دهید. همچنین امکان چاپ پاکت برای ‌بسته‌بندی مناسب قاشق و چنگال، متناسب با ابعاد آنها وجود دارد.
ابعاد استاندارد پاکت بیرون بر پیتزا: 25 در 25 در 30
ابعاد استاندارد بگ بیرون بر برگر: 35 در 44 در 15
ابعاد مناسب ساک دستی بیرون بر سوخاری: 35 در 44 در 15


‌بسته‌بندی با کیفیت و اهمیت آن در جذب مشتری

‌بسته‌بندی خاص و زیبا یکی از مهم‌ترین عوامل در جلب اعتماد افراد است. قرار دادن غذا در ‌بسته‌بندی مناسب و با کیفیت، باعث جلب رضایت مشتریان‌ می‌گردد. چاپ بگ پاکت بیرون بر فست فود و رستوران با طراحی خاص و چاپ لوگوی شما روی ‌بسته‌بندی، نوعی از تبلیغ برای برند شما به شمار‌ می‌آید. شما‌ می‌توانید برای چاپ پاکت فست فود بیرون بر از رنگ‌های متناسب با برند خود استفاده کنید و شعار تبلیغاتی خود را روی آن چاپ کنید. به این وسیله شما‌ می‌توانید هویت برند رستوران خود را در ذهن مشتریان ثبت کرده و همچنین مخاطبین تازه را به رستوران خود جذب کنید. چاپ پاکت بیرون بر با استفاده از متریال با کیفیت و مستحکم، حمل غذا را برای افراد آسان‌تر کرده و باعث محافظت بهتر از محتویات درون آن‌ می‌گردد. کیفیت ‌بسته‌بندی، نشانه کیفیت خدمات ارائه شده توسط شماست.


چاپ پاکت بیرون بر فست فود و رستوران در شبکه چاپ

چاپ انواع ساک دستی در طرح‌ها و ابعاد گوناگون در شبکه چاپ انجام‌ می‌شود. همچنین امکان چاپ بگ پاکت بیرون بر فست فود و رستوران شما به طور اختصاصی و با طراحی خاص و ویژه برای شما در شبکه چاپ وجود دارد. شبکه چاپ آماده پذیرش سفارش چاپ پاکت بیرون بر در ابعاد مختلف و با بهترین کیفیت و قیمت‌ می‌باشد. برای اطلاع از خدمات شبکه چاپ و ثبت سفارشات خود با ما تماس بگیرید.  ارتباط با ما

دفتر مرکزی : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، پلاک ۱۸، واحد۴

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک ۱۷۴

تلفن : ۷۱۳۳۳۳۴۴-۰۲۱ ( ۳۰ خط ویژه )
ایمیل : Shabakehchap@gmail.com