چاپ بگ طلا و جواهرات ، زیورآلات و اکسسوری

در کالاهایی مانند طلا و جواهر، زیورآلات و اکسسوری که از کالاهای لوکس به شمار‌ می‌آیند و افراد برای آنها مبلغ زیادی پرداخت‌ می‌کنند، لازم است دارای بسته‌بندی خاص و شیک متناسب با آن کالاها باشند. چاپ بگ شاپ طلا فروشی و جواهر و زیورآلات باید دارای کیفیت و زیبایی لازم باشد تا به نوعی یادآور کیفیت محصولات شما را در ذهن مخاطب باشد. چاپ پاکت طلا و جواهر، زیورآلات و اکسسوری در شبکه چاپ با انواع کاغذهای کرافت، ایندربرد و گلاسه و در ابعاد، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف مطابق با سلیقه شما صورت‌ می‌گیرد.
کاغذ کرافت : برای چاپ ساک دستی طلا و جواهر‌ می‌توان از انواع کاغذ کرافت با گراماژهای 130 تا 190 استفاده کرد. اما برای چاپ شاپینگ بگ طلا و جواهر بهتر است از گراماژهای بالای کاغذ کرافت استفاده شود. استفاده از کاغذ کرافت در تولید ساک دستی باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها‌ می‌گردد.
مقوایی کارتی : تولید ساک دستی جواهرات و زیورآلات با مقوایی کارتی نیز انجام‌ می‌شود. کاغذ مقوایی کارتی دارای بافت و با قدرت جذب بالاست و کاربرد فراوانی در صنعت چاپ دارد.
کاغذ گلاسه : انواع کاغذ گلاسه با گرماژهای 200، 250 و 300 در چاپ ساک دستی طلا و جواهر و شاپینگ بگ اکسسوری کاربرد دارد. کاربرد کاغذ کلاسه برای تولید این نوع ساک دستی از دیگر موارد بیشتر است و استحکام و قوام بیشتری دارد و برای حمل کالاهای سنگین مناسب‌‌تر است.
مقوایی ایندربرد : مقوایی ایندربرد از آن دست مقواهای است که محکم و خشک است ، و با مقاومت بالا که در گرماژ 230 ، 270 بیشتر تولید می شود .


امکان استفاده از انواع بند برای چاپ ساک دستی طلا و جواهر، زیورآلات ، اکسسوری

می‌توان از انواع مختلف دسته برای چاپ پاکت طلا و جواهر، زیورآلات و اکسسوری بنا بر سلیقه شما استفاده کرد. شامل:
• بند ساده
• کنف
• روبان
• دسته کاغذی
• بند پیچ


خدمات تکمیلی چاپ، مکمل زیبایی و خاص بودن بگ زیورآلات و طلا و بدلیجات

برای اینکه این نوع ساک دستی دارای زیبایی و جلوه بیشتری باشد،‌ می‌توانید لوگوی برند خود را با استفاده از چاپ‌های طلاکوب، نقره کوب، یووی و برجسته روی ساک دستی حک کنید. با استفاده از چاپ لوگو به صورت طلاکوب و نقره کوب و ... برند شما جلب توجه بیشتری کرده و همچنین با این روش طراحی ساک دستی طلا و جوهر و اکسسوری شما خاص‌تر خواهد بود.


انتخاب رنگ مناسب برای چاپ ساک دستی طلا و جواهر، زیورآلات و اکسسوری

رنگ‌های مورد استفاده برای چاپ بگ طلا و جواهر و زیورآلات و اکسسوری باید متناسب با نوع محصول و رنگ‌های سازمانی شما انتخاب شود. برای مثال رنگ‌های روشن برای چاپ ساک دستی اکسسوری زنانه مناسب‌‌تر از رنگ‌های تیره هستند. همچنین برای اینکه هویت فروشگاه و برند شما در ذهن افراد ثبت شود، استفاده از رنگ هایی متناسب با لوگو و رنگ‌های سازمانی شما برای چاپ ساک دستی مناسب‌‌تر است. برای کارهای لوکس از بک گراند سبز با طلا کوب ، قرمز با طلاکوب بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است ، و همچنین رنگ مشکی با طلاکوب .


چاپ بگ طلا فروشی، زیور آلات و بدلیجات در شبکه چاپ

چاپ بگ شاپ اختصاصی برای بسته‌بندی محصولات شما، که طراحی آن به فروشگاه شما اختصاص داشته باشد،‌ می‌تواند به عنوان ابزاری کم هزینه برای تبلیغات شما باشد. شبکه چاپ با بیش از 40 سال تجربه در صنعت طراحی و چاپ، چاپ ساک دستی طلا فروشی و جواهر، زیورآلات، اکسسوری، بدلیجات و ... را با بهترین کیفیت و با طراحی‌های خلاقانه انجام‌ می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات گسترده شبکه چاپ و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.  ارتباط با ما

دفتر مرکزی : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18، واحد4

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک 174

تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه )
ایمیل : Shabakehchap@gmail.com

کارشناس واتس اپ تلفن تماس