بگ و ساک دستی شیرینی و شکلات ، کیک و شیرینی

از لوازم ضروری در فروشگاه‌های آجیل و خشکبار و قنادی شیرینی فروشی‌ها پاکت و بگ های زیبا، مناسب و با کیفیت برای ‌بسته‌بندی محصولات‌ می‌باشد. استفاده از ساک دستی های که نام و لوگوی فروشگاه شما روی آن چاپ شده و برای مشتریان راحتی را به همراه‌ می‌آورد، باعث جلب رضایت آنها را می‌شود. شبکه چاپ انواع پاکت‌ های بگ شیرینی و شکلات ، کیک و آجیل و خشکبار را در ابعاد مختص و طرح‌های گوناگون طراحی و چاپ‌ می‌کند. پاکت قنادی برای محصولات آجیل و خشکبار، شیرینی و شکلات و ساک دستی مخصوص فروشگاه شما با استفاده از کاغذ کرافت، تحریر، گلاسه و ... و توسط چاپ افست و ... در شبکه چاپ تولید‌ می‌شود.
استفاده از کاغذ کرافت برای تولید و چاپ پاکت آجیل و خشکبار، شکلات، شیرینی و ... باعث اطمینان از اصول بهداشتی، محافظت از محصولات و محافظت از محیط زیست‌ می‌گردد. به علاوه کاغذ کرافت قابل بازیافت بوده و دوست‌دار محیط زیست‌ می‌باشد. و همچنین از ساک دستی و پاکت گلاسه 170 گرم گلاسه برای ساک دستی قنادی و کیک و شیرینی بسیار متداول است .


چاپ ساک دستی و پاکت اختصاصی شیرینی و کیک چه مزایایی دارد؟

این روزها اهمیت و جایگاه ویژه‌ی ‌بسته‌بندی برای موفقیت و فروش بیشتر محصولات، بر همگان آشکار شده است. مشتریانی که برای خرید محصولات آجیل و خشکبار، شیرینی، شکلات، کیک و ... به فروشگاه شما مراجعه‌ می‌کنند، انتظار دارند که کالاهای خریداری شده در ‌بسته‌بندی با کیفیت، بهداشتی و زیبا قرار داده شود. همچنین شما‌ می‌توانید با چاپ لوگو، آدرس و محصولات خود بر ساک دستی و پاکت فروشگاه خود، نظر مشتریان بالقوه را جلب کرده و به این طریق به روشی کم‌ هزینه برای بازاریابی و تبلیغات، دست پیدا کنید. شما با در دست داشتن یک کیک با بسته بندی و بگ خاص خود حس برتری خاصی نسبت سایر برند ها به شما القا می شود .


پاکت ، ساک دستی ‌بسته‌بندی مناسب برای محصولات آجیل و خشکبار، شکلات، شیرینی و ...

این نوع پاکت کاربرد فراوانی را برای ‌بسته‌بندی محصولات موجود در قنادی‌ها مثل آجیل و خشکبار، میوه خشک، شکلات و ... دارد. بگ ایستاده امکان نگاه داری کیک و جابجایی مجدد پس از استفاده از محصول می دهد. بنابراین به خوبی و برای مدت طولانی از محصولات محافظت‌ می‌کند. شما‌ می‌توانید با چاپ لوگو و با استفاده از رنگ‌های سازمانی خود، روی پاکت ایستاده بگ اختصاصی و دارای کیفیت بالا برای ‌بسته‌بندی محصولات داشته باشید.


چاپ پاکت آجیل و خشکبار، شیرینی و شکلات در شبکه چاپ

کیفیت ‌بسته‌بندی و استفاده از طرح و رنگ مناسب نشان دهنده اهمیتی است که شما به مشتری قائل هستید. همچنین یادآور کیفیت محصولات شما برای مشتریان‌ می‌باشد. شبکه چاپ تولید کنند شاپینگ بگ کاغذی، تولید انواع پاکت آجیل و خشکبار ، شیرینی و شکلات، کیک و ... را با استفاده از متریال با کیفیت چاپ‌ می‌کند. چاپ و تولید انواع جعبه های فانتزی (شیرینی ، کیک ، شکلات ، آجیل و خشکبار) با دستگاه افست و سایر امکانات شامل دستگاه برش ، لتر پرس ، سلفون کشی مات و براق ، یووی موضعی سیلندری و همچنین بهره گیری از مرغوبترین مواد اولیه و فناوری بروز دنیا با نظارت چاپ افراد متخصص، سرعت بالا و قیمت مناسب به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد ، شما با ثبت سفارش خود در شبکه چاپ‌ می‌توانید از کیفیت و قیمت مناسب برای تولید محصولات چاپی مورد نیاز خود اطمینان پیدا کنید. برای اطلاع از خدمات و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.  ارتباط با ما

دفتر مرکزی : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، پلاک ۱۸، واحد۴

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک ۱۷۴

تلفن : ۷۱۳۳۳۳۴۴-۰۲۱ ( ۳۰ خط ویژه )
ایمیل : Shabakehchap@gmail.com