تولید کننده ساک دستی

امکانات ما

شبکه چاپ تولید کننده انواع ساک های تبلیغاتی کاغذی و برچسب مجهز به دستگاه 4 رنگ افست دو ورقی ، خدمات پس از چاپ لترپرس ، طلاکوب برجسته ، سلفون و یوی وی موضعی می باشد ، مجموعه شبکه چاپ دارایی آتلیه طراحی بر اساس اصول چاپ و همچنین عکاسی تبلیغاتی نیز می باشد.
 


طراحی

طراحی بسته بندی و ساک خرید شاپینگ بگ یکی از عناصر برند سازی است در بازار پر از رقابت بین محصولات طرح شاپینگ بگ باعث جذاب شدن و چشم گیر تر شدن بگ می شود طراحی شبکه چاپ آماده ارائه خدمات طراحی و چاپ ساک خرید تبلیغاتی بر مبنایی اصول چاپ و برندینگ سازی به مشتریان می باشد.

تاریخچه

شبکه چاپ با بیش از 40 سال تخصص و سابق در صنعت چاپ افست در منطقه بهارستان ظهیرالاسلام همواره جز مورد اطمینان ترین ارائه دهندگان خدمات چاپ می باشد، خدمات این مجموع شامل چاپ به صورت افست بر روی انواع کاغذ گلاسه ، کاغذی مقوایی ، با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان گرامی می باشد.


چاپ

چاپ ساک خرید تبلیغاتی در این مجموعه به صورت چاپ افست و فقط بر روی کاغذ و مقوا می باشد، این مجموعه توانایی چاپ بر روی انواع کاغذ گلاسه ، مقوایی پشت طوسی ، کاغذ و مقوایی کرافت ، کاغذ ایندربرد و همچنین خدمات تکمیلی شامل سلفون ، طلا کوب و برجسته آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

برخی از آخرین مشتریان شبکه چاپ که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

وب سایت های تخصصی شبکه چاپ

  ارتباط با ما

دفتر مرکزی : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18، واحد4

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک 174

تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه )
ایمیل : Shabakehchap@gmail.com