ساک دستی کاغذی کرافت و گلاسه آماده

تولید و فروش ساک دستی آماده گلاسه و کرافت کاغذی یکی از انواع خدمات شبکه چاپ در حوز‌ه‌ی طراحی و چاپ می‌باشد. ساک دستی گلاسه و کرافت آماده برای استفاده‌های مختلف برای تولیدکنندگان و فروشندگان، کاربرد دارد. شبکه چاپ انواع شاپینگ بگ ، ساک دستی آماده را در ابعاد و طرح‌های گوناگون و مناسب با سلیقه شما، طراحی و چاپ می‌کند. شما به راحتی می‌توانید شعار تبلیغاتی دلخواهتان، یا اطلاعیه‌های تخفیف و فروش ویژه و محصولات جدید خود را بر روی ساک دستی یا پاکت آماده چاپ کنید و از این طریق توجه مشتریان را جلب کرده و این کار به نوعی تبلیغ به شمار می‌آید.


تولید انواع ساک دستی آماده توسط شبکه چاپ

شبکه چاپ ساک دستی کاغذی آماده مورد نیاز شما را با مواد مختلف،که شامل موارد زیر می‌باشد، تولید می‌کند:
ساک دستی گلاسه: در این نوع از کاغذ گلاسه استفاده می‌شود. کاغذ گلاسه کاغذی است که روی آن پوششی شفاف کشیده شده است. این نوع کاغذ در 2 نوع مات و براق بوده و چاپی که روی آن انجام می‌شود. از مزایای ساک دستی آماده تهیه شده از کاغذ گلاسه می‌توان به قابلیت تک یا دو رنگ روی آن و ایجاد طرح‌های متنوع و جذاب اشاره کرد.
ساک دستی کرافت: در ساک دستی کاغذی کرافت آماده از کاغذ کرافت قهوه ای رنگ استفاده می‌شود. رنگ کاغذ کرافت به طور طبیعی قهوه ای است اما امکان تبدیل رنگ آن به سفید هم وجود دارد. کاغذ کرافت دارای مقاومت خوبی است و در تهیه بسته بندی کاربرد گسترده ای دارد.
ساک دستی کاغذی: ساک دستی های کاغذی از کاغذ های ایرانی به رنگ شیری و نخودی رنگ تولید می شود زمینه روشن از مزایایی آن می باشد ، مقاومت آن همانند کاغذ کرافت می باشد و قابلیت چاپ در چند رنگ روی آن از مزایایی آن و می باشد .


ساک دستی کاغذی آماده

ساک دستی گلاسه آماده

ساک دستی آماده


ساک دستی کاغذی آماده

ساک دستی گلاسه آماده

ساک دستی آماده


ساک دستی کاغذی آماده

ساک دستی گلاسه آماده

ساک دستی آمادهساک دستی آماده در چه مواردی کاربرد دارد؟

• برای بسته بندی و حمل کالاهای فروخته شده و نمایش برند تجاری
• بسته بندی و حمل هدایایی که شرکت ارائه می‌کند مانند سررسید، کتاب، هدایایی تبلیغاتی و ...
• بسته بندی و حمل کاتالوگ‌ها و بروشورهایی که هنگام برگزاری نمایشگاه‌ها و همایش‌ها به افراد بازدید کننده ارائه می‌شود.


انواع سایز ها پرفروش آماده برای شاپینگ بگ چند است ؟

• سایز 23 در 23 در 10 برای اقلام کوچک بطور مثال : آرایشی و بهداشتی ، اکسسوری و ...
• سایز های 25 در 35 در 9 برای اقلام متوسط کاتالوگ و هدیا در حد سایز A4 و بزرگتر مناسب است .
• سایز 4 در 32 در 11 برای اقلام بزرگ فروشگاهی ، مغازه ها و اجناس بیشتر مورد استفاده است .
• سایز 53 در 34 در 14 برای اقلام حجیم بیشتر در صنف پوشاک و لباس بیشتر مورد استفاده است .


خرید ساک دستی آماده کاغذی چه ضرورتی دارد؟

با ارائه‌ی ساک دستی آماده کاغذی به افراد، می‌توانید برای خود مشتریان جدید خلق کنید. هنگامی که افراد ساک دستی آماده ای را که لوگوی شرکت شما، شعار تبلیغاتی شما، نام محصولات شما و ... را در دست می‌گیرند، توجه دیگران به آن جلب می‌شود. ساک دستی آماده گلاسه ، کرافت یکی از انواع تبلیغات و بازاریابی برای معرفی شرکت‌ها به شمار می‌آید. بنابراین هر چه ساک دستی شرکت شما حرفه‌ای‌تر، اصولی‌تر و زیباتر باشد، تبلیغ بهتری را برای شرکت و محصولاتتان خواهید داشت.


شبکه چاپ متخصص تولید ساک دستی آماده و فروش سراسری در تهران .

شبکه چاپ خدمات گسترده ای را در حوزه ی طراحی و چاپ ارائه داده و در این زمینه، دارای تجربه طولانی و تخصص فراوان می باشد. یکی از حوزه هایی که شبکه چاپ در آن متخصص بوده و دارای حسن شهرت است، تولید ساک دستی آماده کرافت و گلاسه است. شما می توانید ساک دستی کاغذی دلخواه خود را در رنگ ها و ابعاد گوناگون سفارش داده و ما با استفاده از مواد مرغوب، سفارش شما را در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب، آماده می‌کنیم. برای اطلاع از خدمات و ثبت سفارش خود در حوزه‌ی طراحی و چاپ، با بخش فروش تماس بگیرید.


  ارتباط با ما

دفتر مرکزی : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18، واحد4

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک 174

تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه )
ایمیل : Shabakehchap@gmail.com

کارشناس واتس اپ تلفن تماس