چاپ ساک دستی و بسته بندی محصولات (پکیجینگ)
چاپ ساک دستی تبلیغاتی و بسته بندی مزایای آن برای کسب و کارتان:

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های هر کسب و کاری که محصول تولید می‌کند، بسته بندی محصول و نحو‌ی تحویل آن به مشتری است. در این قسمت شاپینگ بگ ها یا ساک‌های دستی نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند.
تصور کنید محصولی را خریداری کرده‌اید که از طراحی زیبا و کیفیت مورد نظر شما برخوردار است، اما زمان تحویل می‌بینید فروشنده آن را در یک کیسه‌ی پلاستیکی معمولی قرار داده و به شما تحویل می‌دهد! قطعاً در این حالت اعتبار شرکت مورد نظر در ذهن شما تا حدی کم می‌شود و حتی ممکن است در خریدهای بعدی سراغ آن برند نروید.
به همین منظور در این مطلب قصد داریم در مورد انواع ساک دستی شاپینگ بگ و بسته بندی تأثیر به سزای استفاده از آن در تبلیغ و معرفی هرچه بهتر کسب و کارتان توضیح دهیم.


انواع ساک دستی شاپینگ بگ:

امروزه ساک دستی‌ها در انواع و جنس‌های مختلفی تولید می‌شوند که متداول‌ترین آنها ساک دستی کاغذی و بگ پارچه‌ای هستند.
چاپ ساک دستی کاغذی در جنس‌های گلاسه با روکش سلفون مات یا براق و کاغذهای فانتزی انجام می‌شود و اصولاً از چاپ افست برای تولید آن استفاده می‌شود، به همین دلیل امکان چاپ بگ کاغذی در تیراژ بالا و در هر رنگ و طرح دلخواه وجود دارد.
ساک دستی کاغذی معمولاً لوکس‌تر به نظر میاید و برای کسب و کارهایی مناسب است که محصولات گران‌تر با وزن و سایز کوچک‌تر دارند، البته ضخامت کاغذ مورد استفاده در چاپ ساک دستی کاغذی قابل تغییر می‌باشد و با وجود تجهیزات جدید و بالا رفتن کیفیت اگر وزن محصول کمی بالاتر هم برود می‌توان ساک دستی ضخیم‌تری را چاپ کرد به همین دلیل امروزه ساک دستی کاغذی تا مدت بیشتری در چرخه‌ی استفاده‌ی مشتری باقی می‌ماند.
چاپ ساک دستی پارچه‌ای نسبت به شاپینگ بگ کاغذی هزینه‌ی بالاتری دارد اما به همین نسبت از دوام و ماندگاری بیشتری نیز برخوردار می‌باشد، البته این نوع شاپینگ بگ تبلیغاتی بیشتر برای مشاغل هنری یا هنگام نمایشگاه‌ها کاربرد دارد، به این صورت که بعد از اتمام بازدید می‌توانید هدایا، بروشور تبلیغاتی و نمونه‌ای از محصولات را داخل آن قرار دهید چرا که به دلیل امکان تحمل وزن بالاتر می‌شود محصولات بیشتری را داخل آن قرار داد. بگ پارچه‌ای در دو نوع برزنتی و بافته ارائه می‌شود که جنس برزنتی گران‌ترین نوع ساک دستی می‌باشد.

مزایای چاپ ساک دستی شاپینگ بگ پک بسته بندی برای مشاغل مختلف:

1: تبلیغات مؤثر: می‌توانیم بگوییم که این مزیت یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت ساک دستی تبلیغاتی و بسته بندی می‌باشد چرا که چاپ ساک دستی و بسته بندی می‌تواند مثل یک تبلیغ متحرک برای کسب و کارشما عمل کند. زمانی که محصول مورد نظر را در ساک دستی تبلیغاتی با لوگوی شرکت خودتان قرار می‌دهید و مشتری آن را در دست می‌گیرد افراد زیادی به طور غیر مستقیم با نام شما برخورد می‌کنند و ممکن است توجهشان جلب شود.
به این منظور بهتر است همواره برای طراحی و کیفیت چاپ ساک دستی و همینطور محتوایی که روی آن درج می‌کنید اهمیت زیادی قائل شوید چرا که بگ تبلیغاتی می‌تواند مثل یک بیلبورد متحرک برای شما عمل کند و مخاطب‌های جدیدی را به کسب و کارتان اضافه کند در این مورد بهتر است پایین اسم یا لوگوی شرکت آدرس سایت و شماره تلفن خود را نیز با فونت نسبتاً درشت وارد نمایید که امکان ارتباط گرفتن با شما به راحتی برای مخاطب جدید فراهم شود.
2: دوست دار محیط زیست:
حتماً میدانید که چرخه‌ی تولید و مصرف پلاستیک ضررهای بیشماری به محیط زیست وارد می‌کند چرا که برای تولید محصولات پلاستیکی از منابع نفتی استفاده می‌شود، جدا از آن چرخه‌ی استفاده از کیسه‌های پلاستیکی معمولاً بسیار کوتاه می‌باشد و بیستر آدم‌ها بعد از یک یا دوبار استفاده کیسه را دور می‌اندازند و به این ترتیب باعث تولید زباله‌ی بیشتر هم می‌شود. بنابراین زمانی که شما برای کسب و کارتان کیسه‌های پلاستیکی تولید می‌نمایید انگار عضوی از این چرخه‌ی زیان آور شده‌اید، اما با چاپ ساک دستی کاغذی یا پارچه‌ای نه تنها آسیب کم‌تری به محیط زیست وارد می‌شود بلکه مخاطب می‌تواند از ساک دستی بسته بندی برند شما چندین بار استفاده کند که این به نفع کسب و کارتان نیز می‌باشد.
3: شخصیت ‌دادن به کسب و کارتان با بسته بندی :
همانطور که گفتیم بسته بندی و نحوه‌ی تحویل از مسائلی است که شاید آنقدر در ابتدای کار به نظرتان مهم نیاید اما بسته بندی و تحویل درست مثل یک تأثیر نهایی در ذهن مخاطب عمل کرده و می‌تواند تا مدتها نام شما را برایش ماندگار سازد. اگر دقت کنید می‌بینید که بسیاری از برندهای مطرح دنیا هنگام بسته بندی از رنگ‌های به خصوصی استفاده می‌کنند که معرف نام آنهاست و این موضوع در طولانی مدت باعث افزایش اعتبار نامشان می‌شود بنابراین در این مقوله سراغ ساک‌های دستی تبلیغاتی معمولی و تکراری نروید و سعی کنید امضای سازمان و برند خود را در ساک دستی تبلیغاتی منعکس نمایید تا از رقبای خود متمایز شوید.
4: داشتن ‌فضای بیشتر برای طراحی:
یکی از مزایای ساک دستی و شاپینگ بگ تبلیغاتی نسبت به کاتالوگ و بروشور این است که شما فضای بزرگ‌تری برای طراحی در اختیار دارید و می‌توانید لوگو یا اسم شرکت خود را با فونت بزرگ‌تری روی آن چاپ کنید و با اینکار توجه بیشتری را به اسم خود جلب کنید.
5: دربرگرفتن مخاطبین زیاد به واسطه ساک دستی:
ساک دستی تبلیغاتی و پک بسته بندی برای همه‌ی اقشار جامعه یک هدیه‌ی مناسب است. مهم نیست مخاطب شما پیر باشد یا جوان، در هر صورت با دادن ساک دستی کاغذی کار او برای حمل کالا راحت‌تر شده و توجهش به کسب و کار شما بیشتر می‌شود. برای بازدهی بیشتر در این مورد بهتر است از رنگ و طرح‌هایی استفاده کنید که همه پسند باشند و فقط جامعه‌ی خاصی را در برنگیرند، مگر اینکه کسب و کار شما فقط برای عده‌ی خاصی از افراد مناسب باشد مثل کسب و کارهای آرایشی و بهداشتی که بیشتر مخاطبین خانم را مد نظر دارند.
6: مقرون به صرفه بودن:
چاپ ساک دستی تبلیغاتی در مقایسه با دیگر روش‌های تبلیغاتی و به نسبت بازدهی بالایی که در جذب غیر مستقیم مخاطب دارد از هزینه‌ی مناسبی برخوردار می‌باشد. شما با دادن این هدیه‌ی کوچک به مخاطب نه تنها او را بیشتر به کسب و کار خود علاقه مند می‌کنید بلکه افراد بیشتری نیز با در مورد کار شما کنجکاو می‌شوند.
7: انتقال اعتماد:
منظور از انتقال اعتماد این است که وقتی مردم ساک دستی تبلیغاتی پکیجینگ شما را استفاده می‌کنند به صورت غیر مستقیم این پیام را به عموم می‌رسانند که رضایت از برند شما در سطح بالایی قرار دارد، این مزیت در دیگر روش‌های تبلیغاتی به ندرت یافت می‌شود به این دلیل که در روش‌های تبلیغاتی دیگر هدف بیشتر روی جذب مشتری جدید می‌باشد اما نکته‌ی بسیار مهمی که در استفاده از ساک دستی تبلیغاتی وجود دارد این است که کمک می‌کند تا مشتری با کسب و کار شما ارتباط عمیق‌تر و طولانی مدتی برقرار کند و احساس کند که برای کسب و کار شما ارزش خاصی دارد.

کارتان را به چه تیمی بسپارید؟

اکنون که با مزایا و جزییات مربوط به چاپ ساک دستی مقوای بیشتر آشنا شدید احتمالاً این سؤال در ذهنتان شکل می‌گیرد که چه کسانی می‌توانند با توجه به هویت برند شما و تقاضای مشتریانتان بهترین طراحی و کیفیت چاپ را با قیمت مناسب به شما ارائه دهند.
پیشنهاد ما به شما این است که تنها وبسایت شبکه چاپ را نگاه کنید یا با متخصصین مجموعه تماس بگیرید تا به راحتی متوجه حرفه‌ای بودن تیم شبکه چاپ بشوید. نقطه‌ی تمایز شبکه چاپ همواره سرعت و دقت بسیار زیاد در تحویل سفارش با بهترین کیفیت و قیمت مناسب با بودجه‌ی شما می‌باشد.
تیم شبکه چاپ نه تنها می‌توانند چاپ ساک دستی تبلیغاتی و پکیجینگ محصولات شما را به عهده بگیرند، بلکه با بهره گیری از طراحان حرفه‌ای می‌توانند صفر تا صد نیازهای شما را برآورده سازند و با توجه به مخاطبین شما یک ساک دستی تبلیغاتی به شما تحویل دهند که به طور کامل معرف شخصیت و اعتبار برندتان می‌باشد.


  ارتباط با ما

دفتر مرکزی : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، پلاک ۱۸، واحد۴

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک ۱۷۴

تلفن : ۷۱۳۳۳۳۴۴-۰۲۱ ( ۳۰ خط ویژه )
ایمیل : Shabakehchap@gmail.com