ساک دستی مقوایی و کاغذی و ضرورت آن در تبلیغات برند

ساک دستی یا شاپینگ بگ یکی از محصولات جذاب تبلیغاتی است که با خرید لباس‌ یا سایر اجناس از برندهای معتبر به مشتریان داده می‌شود. بسیاری از افراد گمان می‌کنند که ساک دستی فقط حین خرید مورد استفاده قرار می‌گیرند و سپس دور انداخته می‌شوند، درحالی‌که خلاف آن است. ساک دستی خرید نوعی کیسه محسوب می‌شود که افراد به روش‌های مختلف از آن استفاده می‌کنند. در هر نوع محصولی را که می‌فروشید یا خدماتی را ارائه می‌دهید، شاپینگ بگ ابزاری حیاتی برای کسب‌وکار شما خواهند بود.
اگر شما کسب‌وکاری دارید یا کسب درآمد شما به هر نحوی به دنیای بازاریابی و تجارت مرتبط است، می‌دانید که ارزش ساک دستی بیشتر از یک وسیله برای قراردادن اجناس خریداری شده است. شبکه چاپ با سال‌ها تجربه در حوزه محصولات تبلیغاتی به خوبی واقف است که چگونه از ساک دستی برای تقویت برند شما استفاده کند. در ادامه این مقاله درخصوص شاپینگ بگ مقوایی ایندربرد و کارتی بیشتر خواهید خواند.


انواع طراحی و چاپ ساک دستی

کیسه‌های چاپی ممکن است کاملا یا تا حدی سفارشی چاپ شوند یا بدون هیچ‌گونه شخصی‌سازی سفارش داده شوند. انتخاب رنگ، اندازه و نوع آن کامل به عهده شما خواهد بود. درنهایت شبکه چاپ بگ شما را با تولید و چاپ ساک دستی باکیفیت و از نتیجه نهایی شگفت زده خواهد کرد. مجموعه گسترده‌ای از ساک‌های دستی برای مصارف مختلف، به‌عنوان کیف‌های هدیه، کیف‌های خرید، کیف‌هایی برای استفاده عمده‌فروشی، کیف‌هایی برای خرده‌فروشی تولید و چاپ می‌شود.
خدمات چاپ و طراحی ساک دستی در شبکه چاپ بگ در این زمینه بسیار منعطف عمل می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا شاپینگ بگ خود را در تعداد کم هم سفارش دهید. البته ناگفته نماند که این مجموعه امکان چاپ ساک دستی در تیراژ بالا در زمان کم را هم برای مشتریان فراهم کرده است. در ادامه به برخی از مهم‌ترین انواع ساک دستی تبلیغاتی در میان کسب‌وکارها اشاره می‌شود:
ساک دستی کاغذی کرافت
کیسه‌ها، جعبه‌ها و ساک‌ها در اشکال و اندازه‌های مختلف برای نگهداری محصولات یا هدایای تبلیغاتی شما مناسب به‌نظر می‌رسند. شما در انتخاب رنگ چاپ برای ساک دستی کاغذی کرافت می‌توانید آزادانه عمل کنید؛ چراکه رنگ‌های آن خاص و بی‌نهایت است. نکته اصلی این است که ساک دستی کرافت به اندازه‌‌ای ضخیم و با کفیت باشد که به‌راحتی پاره نشود ولی از طرفی ظرافت و جذابیت خود را هم از دست ندهد.
ساک دستی مقوای ایندربرد
بگ های ساخته‌شده از جنس مقوای ایندربرد ، با بند یا بدون آن یک راه عالی برای تبلیغ نام تجاری خود در نمایشگاه‌ها است. از آن‌جایی که این نوع از ساک دستی کمی گران‌تر است می‌تواند به‌عنوان هدیه به کارمندان یک برند به‌گونه‌ای داده شود که برای کسب‌وکار شما در حین حرکت، تبلیغ هم شود. بگ ایندبرد از جنس مقوای خشک تر و محکم تری نسبت به گلاسه برخوردار است و دارای مقاومت بیشتر می باشد .
ساک دستی مقوای کارتی
این نوع از ساک دستی برای اقلام فانتزی مناسب است. این جنس ها مثل کاغذ تحریر ضخیم می باشد ، این کیسه‌های کاغذی دارای بند کاغذی یا روبان پارچه ای هستند و می‌توان آن‌ها را با استفاده از چاپ روی روبان با طراح‌های مختلف سفارشی سازی کرد. این نوع از ساک ها با محیط‌ زیست سازگار هستند و آسیب به آن را به حداقل ممکن می‌رسانند.


کاربردی‌ترین نوع ساک دستی برای تبلیغ برند

هر برندی بنا به محصول و اعتباری که دارد، یک جنس از انواع ساک دستی را انتخاب می‌کند؛ اما ساک دستی از نوع کاغذی آن متداول‌ترین شیوه تبلیغات است‌. از نظر بسیاری از افراد این نوع شاپینگ بگ هم مدرن و هم ساده است. سال‌ها قبل پلاستیک‌ها با انواع چاپ‌های رنگی برای تبلیغ بسیار روی بورس بود؛ اما امروزه با توجه به اهمیت محیط زیست ساک دستی کاغذی طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در واقع یکی از چیزهایی که مردم در مورد استفاده از سالک دستی کاغذی دوست دارند، این است که به شما این امکان را می‌دهد که بدون فکر کردن به مواد خطرناک محیط زیستی محصولات خود را حمل کنید.
این ساک‌ها به‌اندازه کافی همه‌کاره هستند تا جایگزین کیسه‌های پلاستیکی شوند. امکان چاپ در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف هم وجود دارد. حمل آن آسان، محکم و داخل آن جادار است. اقلام کوچک مانند لوازم جانبی، لوازم آرایشی، سوغاتی و تنقلات در یک کیسه کاغذی کوچکتر مناسب هستند، در حالی که کیسه‌های کاغذی بزرگ‌تر می‌توانند پارچه، کاغذ، کتاب، غذا و بسیاری موارد دیگر را حمل کنند. در هر صورت هر محصولی که در داخل ساک دستی قرار می‌دهید درنظر داشته باشید که وزن آن نباید بر ظرفیت یک ساک دستی کاغذی غلبه کند.


مزایای استفاده از ساک دستی کاغذی

یکی از دلایل اصلی که چرا بسیاری به‌جای استفاده از کیسه پلاستیکی چاپ کیسه کاغذی را برای کسب‌وکار خود انتخاب می‌کنند این است که امروزه مردم به محیط زیست، به‌ویژه در کاهش زباله و بازیافت اهمیت می‌دهند. هنگامی‌که یک شرکت نسبت به محیط زیست یا زمین دلسوزی نشان می‌دهد، در واقع وفاداری مشتری را نسبت به محصول خود تشویق می کند. به‌عبارت دیگر کیسه‌های پلاستیکی فقط یک بار استفاده می‌شوند و بسیاری آن‌ها را دور می‌اندازند و همین باعث آلودگی محیط و تولید زباله زیاد می‌شود. ساک دستی کاغذی زمان و هزینه کمتری برای بازیافت نیاز دارد. سایر مزایای استفاده از شاپینگ بگ مقوای ایندربرد عبارتند از:
• از یک کیسه پلاستیکی شیک‌تر است؛
• شما می‌توانید رنگ‌های مختلفی را برای آن انتخاب کنید؛
• شما می‌توانید تصاویر مختلفی را روی کاغذ آن چاپ کنید؛
• طراحی آن با فضای وسیعی که روی کاغذ ایجاد می‌شود، آسان است؛
• می‌توان چندین بار از آن استفاده کرد؛ چراکه به اندازه کافی بادوام است؛
• در مقایسه با روش‌های سنتی، روشی مقرون‌به‌صرفه برای تبلیغات است؛
• در اندازه‌ها و اشکال مختلف امکان چاپ دارد؛
• سازگار با محیط زیست است.


کاربردهای ساک دستی کاغذی

ساک دستی شاپینگ بگ مقوای کارتی کاربردهای مختلفی دارد که در ادامه به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره خواهد شد:
هدیه
ساک دستی فقط برای بازاریابی، رویدادها یا تجارت نیست؛ چراکه می‌تواند برای هدیه‌های شخصی و مناسبت‌ها مانند عروسی یا تولد هم کاربرد داشته باشد. بسیاری از افراد این نوع از ساک دستی را در رویدادهای شرکتی، سمینارها و... استفاده می‌کنند.
استفاده در بیرون
بسیاری از رستوران‌ها و حتی کسب‌وکارهای کوچک در حوزه مواد غذایی برای خریدهای بیرون از ساک دستی استفاده می‌کنند؛ چراکه فضای زیادی را نمی‌گیرد و نگه‌داری آن آسان است.
کسب‌وکار و بازاریابی
در معرض دید قرارگرفتن نام و لوگوی برند شما می‌تواند یک تبلیغ رایگان در جایی باشد که شما فکرش را هم نمی‌کنید یا به‌عنوان بازاریابی هیچ‌گاه قصد رفتن به آن‌جا را نداشته اید؛ اما به لطف ساک دستی سفارشی خود، نام و برند خود را به آن‌جا برده‌اید و خود را به‌طور مستقیم به افراد زیادی معرفی کرده‌اید.


جنس به‌کار رفته در تولید ساک دستی کاغذی

ساک دستی کاغذی از دو نوع کرافت و گلاسه ساخته می‌شود. نوع کرافت حالت خاکی رنگی دارد که حالت نوستالژیک هم دارد و از آن برای حمل میوه و خوراکی‌ها در قدیم استفاده می‌شده است. امروزه بسیاری از رستوران‌ها و برندهای مختلف از این نوع کاغذ برای ساک دستی تبلیغاتی خود استفاده می‌کنند. این جنس از کاغذ سبک، ارزان و مقرون به‌صرفه است و طرح‌های بسیار ریز در رنگ‌های مختلف را نمی‌توان روی آن پیاده کرد. ساک دستی گلاسه سنگین‌تر، براق‌تر، شیک‌تر و البته گران‌تر است و انواع طرح‌ها و رنگ‌ها روی آن خوب از آب درمی‌آید. این نوع از ساک دستی معمولا در گرماژهای 140 و 170 و 230 تا 250 گرم قابلیت تولید و چاپ دارند.


سفارش ساک دستی سفارشی در شبکه چاپ بگ

ساک دستی کاغذی چه از نوع گلاسه باشد و چه از نوع کرافت، تاثیر مثبت خود را بر مشتری می‌گذارد. پیش‌از بررسی هزینه باید بررسی کنید که محصول شما چه نوع است. اگر محصول شما مواد غذایی یا محصولات بهداشتی و آرایشی است، ترجیحا کاغذ گلاسه را انتخاب کنید تا بازخورد بهتری داشته باشد. این بستگی به شما و استراتژی‌های بازاریابی شما بستگی دارد که ترجیح شما کدام مورد است؛ اما در نظر داشته باشید که هرچند محتوا و محصول شما باکیفیت باشد؛ اما بسته‌بندی مرغوبی نداشته باشد، در نگاه مشتری فاقد کیفیت خواهد بود.
شبکه چاپ با سال‌ها تجربه در حوزه چاپ محصولات کاغذی و تبلیغاتی بهترین و مقرون به‌صرفه‌ترین مشاوره‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به نتیجه مدنظر خود دست یابید. این مجموعه از طریق همکاری با بیش‌از ۱۰۰ برند مطرح در کشور، تجربه‌ای را کسب کرده است که می‌تواند شما را به سمتی سوق دهد که خود طالب آن هستید. شما بسته‌به محصول خاص و نیاز خود می‌توانید ساک دستی چاپ‌شده و سفارشی خود را در تعداد کم یا زیاد سفارش دهید. شبکه چاپ مفتخر است که پذیرای انواع سفارشات در زمان کم با قیمت‌های مقرون ‌به‌صرفه است. تیم بگ شبکه چاپ خوشحال است که در مورد هر گونه سوالی که ممکن است در مورد چاپ ساک دستی یا شاپینگ بگ داشته باشید، کمک حال شما باشد.


سوالات متداول

1. چگونه می‌توان ساک دستی شخصی‌سازی‌شده را چاپ کرد؟
شبکه چاپ می‌تواند طیف وسیعی از ساک دستی‌ها را متناسب با موقعیت‌های مختلف در اختیار شما قرار دهد تا همه آن‌ها را مطابق با برند شرکت شما سفارشی کند. شما می‌توانید محصول ایده‌آل خود را تنها در چند مرحله ساده پیکربندی کنید و از ارسال سریع به آدرس انتخابی خود لذت ببرید.
2. چرا باید از شاپینگ بگ شخصی‌سازی‌شده در کسب‌وکار استفاده کرد؟
شاپینگ بگ شخصی‌سازی‌شده یک ابزار تبلیغاتی عالی هستند. هنگامی‌که مشتریان محصولات شما را خریدند، همراه کیف‌هایی با لوگو و برند شما محل را ترک خواهند کرد، ولی در واقع در معرض دید قرار گرفتن فروشگاه شما را افزایش می‌دهند.
3. آیا می‌توان ساک دستی ارزان قیمت را برای کسب‌وکار خود چاپ کرد؟
بله؛ اگر کسب‌وکار شما نوپا است و به تامل و برآورد هزینه‌ها در زمان بیشتری نیاز دارید، شما می‌توانید با استفاده از الگوها و قالب‌های ازپیش تعیین‌شده در شبکه چاپ ساک خرید هزینه‌های ناشی از چاپ ساک دستی را به حداقل ممکن برسانید.  ارتباط با ما

دفتر مرکزی : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، پلاک ۱۸، واحد۴

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک ۱۷۴

تلفن : ۷۱۳۳۳۳۴۴-۰۲۱ ( ۳۰ خط ویژه )
ایمیل : Shabakehchap@gmail.com