چرا باید روی شاپینگ بگ و ساک دستی ترند سرمایه‌گذاری کنید؟

شاپینگ بگ‌ها در بسیاری از کسب‌وکارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. از بسته‌بندی لباس گرفته تا مواد غذایی و آرایشی-بهداشتی. در گذشته ساک‌های دستی همگی یک‌شکل و یک رنگ طراحی می‌شدند. امروزه شرکت‌ها با سرمایه‌گذاری روی شاپینگ بگ تصویری قدرتمند و حرفه‌ای از برند خود به نمایش می‌گذارند.با توجه به تغییر سلیقه مصرف‌کننده، برندها از شاپینگ بگ و ساک دستی ترند استفاده می‌کنند. این امر سبب ایجاد یک ارتباط موثر با مشتری‌های بالقوه و امروزی خواهد شد.


شاپینگ بگ؛ مراقبت از محصول، ارتقای برند

شاپینگ بگ یا همان ساک دستی خرید، ابزاری است که محصول را درون خود نگه می‌دارد. البته کارایی آن تنها به همین مورد ختم نخواهد شد. شاپینگ بگ‌ها می‌توانند در فرآیند برندسازی بسیار تاثیرگذار باشند. این کیف‌ها برای محصولات متنوع با اندازه‌های مختلف کاربرد دارند. امروزه بسیاری از کسب‌وکارها بخشی از بودجه خود را صرف تولید این بگ‌ها می‌کنند. آن‌ها متوجه شده‌اند که این ابزار می‌تواند روی مصرف‌کننده تاثیر بگذارد و شناخت برند را بیشتر کند. این کیف‌های مقوایی می‌توانند تا مدت زمان طولانی در کنار مشتری باقی بمانند و با او همراه باشند.


از تبلیغات مجازی تا فروش واقعی

امروزه اینفلوئنسرهایی وجود دارند که با اشتیاق بسته‌بندی محصولات مختلف را در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک می‌گذارند. همچنین آنان تجربه جعبه‌گشایی را نیز به صورت ویدیو یا عکس در فضای مجازی منتشر می‌کنند. در این هیاهو برندها به طراحی شاپینگ بگ و ساک دستی‌های ترند روی آورده‌اند تا از این قافله جا نمانند. بسیاری از کاربران عکس و فیلم‌های ساک دستی برندها را در پلتفرم‌های مختلف قرار می‌دهند. شبکه‌های اجتماعی به رسانه‌ای قدرتمند و رایگان برای تبلیغ برند شما تبدیل شده است. کاربران نیز به صورت غیر مستقیم محصولات و کسب‌وکار شما را به دیگران معرفی خواهند کرد.


ساک دستی کاغذی ترند

ساک دستی گلاسه ترند

ساک دستی ترند


ساک دستی کاغذی ترند

ساک دستی گلاسه ترند

ساک دستی ترند
شاپینگ بگ به همراهی وفادار تبدیل می‌شود

مقاومت و ماندگاری شاپینگ بگ‌های ترند، آن‌ها را به یک همراه وفادار برای مشتری تبدیل کرده است. مصرف‌کننده می‌تواند از آن برای حمل محصولات و کالاهای مختلف دیگر نیز استفاده کند. بسیاری ترجیح می‌دهند شاپینگ بگ‌ برندهای معتبر و معروف را مدام با خود حمل کنند. این امر ماندگاری نام برند را در ذهن مشتری بیشتر خواهد کرد. از طرفی افرادی که با برند آشنا نبوده از آن آگاه خواهند شد. شاپینگ بگ با همراهی وفادارانه خود، مردم را به خرید از برند تشویق خواهد کرد.


انواع خاص شاپینگ بگ و ساک دستی ترند

امروزه شاپینگ بگ به یک عنصر حیاتی برای برند تبدیل شده است. ساک‌های خرید پیش از هر زمان دیگری در بسیاری از فروشگاه‌ها و برندها مورد استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به تغییر سبک زندگی مردم و البته نیاز کسب‌وکارها به برندسازی، ظاهر کلی شاپینگ بگ‌ها نیز تغییر یافته‌اند. امروز آن‌ها در رنگ و فرم‌های بسیار مختلفی توزیع می‌شوند. اگر در گذشته مصرف ساک دستی پلاستیکی بسیار رایج بود؛ امروزه برندها به شاپینگ بگ‌های مقوایی روی آورده‌اند. در این بخش ما شما را با انواع شاپینگ بگ و ساک‌های دستی ترند آشنا می‌کنیم.
• شاپینگ بگ‌ پایدار در حال حاضر بسیاری از مصرف‌کنندگان سبک زندگی پایدار را انتخاب کرده‌اند و به آن پایبند مانده‌اند. از طرفی برندهایی که از این اصل پیروی نمی‌کنند با مرور زمان محبوبیت خود را از دست خواهند داد. استفاده از ساک دستی سازگار با محیط زیست یک انتخاب هوشمندانه و عاقلانه خواهد بود. به همین دلیل امروزه از شاپینگ بگ‌های کاغذی و مقوایی استقبال بسیار زیادی می‌شود. این امر نه تنها سبب کاهش زباله‌ها می‌شود بلکه میزان تعهد شما را به محیط زیست نیز نشان خواهد داد. به راحتی می‌توانید برند خود را نزد مردم دغدغه‌مند در این حوزه نیز محبوب کنید.
• شاپینگ بگ مینیمال
برای طراحی ساک دستی‌های مینیمال عناصر اضافه حذف می‌شود و تنها طرح‌های مهم روی آن به چاپ می‌رسند. در دنیای پر زرق‌وبرق و شلوغ امروز، طرح‌های ساده و مینیمال بیشتر به چشم می‌آید. بسیاری از برندهای مطرح دنیا نیز از شاپینگ بگ‌هایی با طراحی‌های مینیمال استفاده می‌کنند. رعایت این رویکرد در طراحی، سبب زیبایی و خاص‌ شدن ساک دستی‌ها خواهد شد. از طرفی برند شما را نیز به خوبی در معرض دید مصرف‌کنندگان می‌گذارد. بسیاری از اوقات، استفاده از کمترین عناصر طراحی سبب بیشترین دستاوردها برای برند خواهد شد.
• شاپینگ‌ بگ‌های مرتبط با محصول
فرض کنید برند شما تنها در زمینه تولید و فروش محصولات جین فعالیت می‌کند. همین کالاها می‌توانبد به یک ایده‌پرداز برای طراحی شاپینگ بگ تبدیل شوند. یک ساک دستی که با طرح جین چاپ شده است بلافاصله توجه‌ها را به خود جلب می‌کند. طراحی متناسب با محصول اگر با خلاقیت همراه شود می‌تواند در همان نگاه اول به ذهن و قلب مشتری نفوذ کند. از طرفی بسیاری از افراد با دیدن آن کنجکاو می‌شوند تا به برند شما مراجعه کنند. این موضوع تاثیر زیادی بر منحصربه‌فرد بودن و افزایش برند شما خواهد گذاشت.
• شاپینگ بگ‌های رنگی
رنگ‌ها از معانی و تفسیرهای بسیار خاصی برخوردارند. هر رنگ احساسات مختلفی را در بیننده زنده می‌کند. برای تولید شاپینگ بگ و ساک دستی ترند، استفاده از رنگ‌ها کاربرد بسیار زیادی دارد. به همین دلیل باید هوشمندانه از آن‌ها کمک گرفت تا ساک دستی‎هایی خاص را ایجاد کنید. استفاده از رنگ سازمانی رواج بسیار زیادی دارد. این امر هم سبب تداعی رنگ با برند شما خواهد شد و هم راحت‌تر در ذهن مشتری می‌ماند. استفاده از رنگ‌های جذاب و پرشور نیز چشم‌ هر مخاطبی را به دنبال خود می‌کشاند.
• شاپینگ بگ‌هایی با خدمات خاص
امروزه برای زیباترشدن شاپینگ بگ‌ها از خدمات اختصاصی مانند طلاکوبی یا نقره‌کوبی استفاده می‌شود. بسیاری از برندهای لوکس نام کسب‌وکار خود را به صورت نقره‌کوب روی شاپینگ بگ درج می‌کنند. علاوه‌براین برای چاپ برخی طرح‌های خاص نیز می‌توان از این خدمات ویژه استفاده کرد. این خدمات جلوه‌ای بی‌تکرار و خاص به ساک دستی برند شما هدیه خواهند داد. از طرفی متفاوت بودن برند خود را به مشتری‌ها اثبات خواهید کرد.
• شاپینگ بگ و دسته‌های خاص خود
برای اینکه حمل شاپینگ بگ آسان باشد از دسته‌های متفاوتی استفاده می‌شود. ما قرار است به دسته‌هایی که ترند شده‌اند اشاره کنیم. بند روبان یکی از پرطرفدارترین نوع دسته‌های برای شاپینگ بگ است. روبان‌ها در بالای دوطرف بگ‌ها قرار می‌گیرند و زیبایی خاصی به آن می‌بخشند. برای طراحی دسته دایکات برخلاف بندها و روبان،‌ در خود مقوای شاپینگ بگ ایجاد می‌شود. در حقیقت به جای اینکه بخشی از آن به مقوا وصل باشد و بخشی خارج از آن، این دسته دقیقا درون ساک دستی قرار می‌گیرد. بند پیچ، بند کنفی و بند کاغذی نیز از دیگر دسته‌های رایج برای تولید شاپینگ بگ‌ها است.
• شاپینگ بگ کرافت؛ ترکیبی از ظرافت و زیبایی
کرافت یکی از گزینه‌های ایده‌آل برای طراحی و چاپ شاپینگ بگ و ساک دستی ترند محسوب می‌شود. رنگ نوستالژیک آن به راحتی می‌تواند احساسات مخاطب را درگیر کرده و او را با برند همراه کند. کرافت از مقاومت بالایی برخوردار است و ماندگاری بسیار زیادی دارد. به همین دلیل هم از محصول محافظت می‌کند و هم برند را به خوبی به نمایش می‌گذارد. از شاپینگ بگ‌های کرافت بیشتر در صنایع غذایی، رستوران‌ها، خواروبار فروشی‌ها و فروشگاه‌های مواد غذایی استفاده می‌شود. همانند گذشته این ساک دستی کلاسیک در میان مشتری‌ها محبوبیت خود را حفظ کرده است.
• شاپینگ بگ گلاسه؛ قدرت‌نمایی در چاپ طرح‌های گرافیکی
گلاسه براق یا مات ظاهری جذاب و منحصربه‌فرد به ساک دستی‌های شما هدیه می‌دهند. این مقوای ضد آب بسیار ماندگار بوده و به گزینه‌ای مناسب برای حمل محصول تبدیل شده است. گلاسه براق نسبت به مات از قدرت چاپی بسیار بالاتری برخوردار است. به همین دلیل روی آن می‌توان طرح‌ها و گرافیک‌ها منحصربه‌فردی را ایجاد کرد. گلاسه دارای تنوع رنگی بسیار زیاد است و به شما کمک می‌کند تا ساک دستی اختصاصی برند خود را طراحی کنید.
• شاپینگ بگ ایندربرد، ابزاری بهداشتی و جذاب
ایندربرد یک مقوای بهداشتی است که بیشتر در صنعت بسته‌بندی مواد غذایی و داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته از آن برای صنایع و محصولات مختلف دیگر نیز استفاده می‌شود. ظاهر براق و بافت هموار آن احساس خوبی را به مشتری انتقال می‌دهد. ساک دستی ایندربرد از مقاومت بسیار زیادی برخوردار است. همچنین ماندگاری بالای آن سبب حفظ محتویات درون شاپینگ بگ خواهد شد. از آن گذشته عمر طولانی ایندربرد ساک دستی برند شما را تا مدت‌های طولانی در معرض دید مشتری باقی می‌گذارد. در نتیجه کسب‌وکار شما در ذهن او ثبت خواهد شد و برند شما را همواره به یاد خواهد داشت.


شاپینگ بگ؛ همراه خستگی‌ناپذیر در مسیر برندسازی

استفاده از شاپینگ بگ ترند یکی از بهترین راه‌ها برای تاثیر گذاشتن بر مشتری است. به‌وسیله آن می‌توانید به طیف وسیعی از مصرف‌کنندگان بالقوه خود دسترسی داشته باشید. ساک‌ها برای مشاغل و محصولات متنوعی کاربرد دارند؛ بنابراین می‌توانید از آن برای تقویت هویت برندینگ خود استفاده کنید. با استفاده از ساک دستی ترند، تصویری مثبت از کسب‌وکار خود به نمایش خواهید گذاشت. در نتیجه مشتری به خرید از برند ترغیب می‌شود و فروش محصولات شما افزایش پیدا می‌کند. از دیگر مزایای استفاده از شاپینگ‌ بگ‌های ترند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• شاپینگ بگ؛ آسان شدن سختی حمل محصول
حمل کالایی که در یک ساک دستی محکم و باکیفیت قرار گرفته برای مشتری آسان می‌شود. تنها یک دست او برای گرفتن آن درگیر خواهد شد و دست دیگر آزاد خواهد بود. این امر اسباب راحتی مشتری را فراهم می‌کند تا از خرید خود احساس خوب و مثبتی داشته باشد. طراحی شاپینگ بگ به مشتری نشان می‌دهد که شما به آسودگی او اهمیت می‌دهید. همچنین حمل راحت کالا احساس رضایت مشتری را بیشتر خواهد کرد و در نتیجه احتمال بازگشت او به برند را افزایش خواهد داد.
• شاپینگ بگ؛ بازاریاب‌های پنهان برند
برخلاف بنرهای تبلیغاتی که تنها در چند نقطه از شهر نصب می‌شوند، شاپینگ بگ‌ها در همه جا حضور دارند. افراد زیادی آن‌ها را در دست گرفته و در شهر تردد می‌کنند. این یک فرصت عالی برای آشنایی مشتری‌های بالقوه با برند شما است. همانطور که گفتیم انتشار عکس ساک دستی در فضای مجازی نیز به این تبلیغات دامن می‌زند. هرچه شاپینگ بگ اختصاصی طراحی شود، امکان جلب توجه مشتری به آن و سپس برند افزایش خواهد یافت. از طرفی ساک‌های خرید مرغوب و خاص مانند یک بازاریاب حرفه‌ای افراد را از کیفیت بالای محصولات آگاه خواهد کرد.
• شاپینگ بگ؛ از انعطاف‌پذیری تا خلق شکل‌های متفاوت
شاپینگ بگ‌های ترند که اغلب در جنس مقوایی تولید می‌شوند از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردارند. شما می‌توانید آن‌ها را در رنگ‌های متنوع عرضه کنید. همچنین شکل‌دهی آن نیز بسیار آسان است. این قابلیت سبب می‌شود تا ساک‌های خرید را متفاوت از سایر برندها طراحی کنید. در نتیجه شناخت آن نیز توسط مخاطب آسان‌تر خواهد شد. از طرفی ابعاد ساک نیز به راحتی قابل تنظیم است؛ بنابراین کوچک‌ترین محصولات یا کالاهای بزرگ نیز می‌تواند در آن قرار بگیرد. شاپینگ بگ به راحتی وزن آن‌ها را تحمل خواهد کرد.
• شاپینگ بگ؛ هموارکننده مسیر برندسازی
هر کسب‌وکاری احتیاج به نمادهایی دارد تا از طریق آن‌ها مردم با برند آشنا شوند. یکی از این نمادها و ابزارها می‌تواند شاپینگ بگ‌های ترند باشند. این کیف‌های دستی مقوایی سبب شناسایی برند به مردم خواهند شد. ظاهر خاص و زیبای آن ابتدا چشم‌های هر تماشاگری را به خود مشغول می‌کند. سپس او را ترغیب به خرید از برند خواهد کرد. یک شاپینگ بگ منحصربه‌فرد محصولات و ماهیت کسب‌وکار را نیز خاص‌تر نشان خواهد داد. تمام این عوامل مسیر برندسازی را برای شما هموارتر خواهد کرد.
• شاپینگ بگ؛ درخشش در میان رقبا
بدون شک به راه‌هایی برای متمایز نشان دادن خود از رقبا فکر می‌کنید. وقت آن رسیده است که از مزایای شاپینگ بگ‌ها نیز استفاده کنید. طراحی یک ساک دستی خاص و بی‌نظیر می‌تواند در میان انبوهی از برندها توجه مشتری‌های بالقوه را به کسب‌وکار شما جلب کند. از آنجا که روی ساک‌های دستی نام برند نیز درج می‌شود کسب‌وکار شما بیشتر جلب توجه خواهد کرد. کافی است خلاقیت را چاشنی تخصص در طراحی کنید تا متمایزترین طرح‌ها از آن شما شود.


شبکه چاپ؛ تولید کننده بهترین شاپینگ بگ‌های ترند

شاپینگ بگ و ساک دستی ترند یکی از کلیدهای موفقیت شما در حوزه برندینگ خواهد بود. برای کسب مزایای منحصربه‌فرد آن ابتدا لازم است با یک مجموعه چاپ حرفه‌ای آماده شوید. در شبکه چاپ از صفر تا صد طراحی و چاپ شاپینگ را به صورت اختصاصی برای شما انجام خواهیم داد. با استفاده از بهترین مواد عالی شاپینگ بگ‌های اختصاصی را برای شما طراحی می‌کنیم. در شبکه چاپ خیال شما از بابت کیفیت عالی سفارش‌های خود آسوده خواهد بود. کافی است سفارش خود را در سایت ثبت کرده تا در کمترین زمان، بهترین شاپینگ بگ را دریافت کنید.


  ارتباط با ما

دفتر مرکزی : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، پلاک ۱۸، واحد۴

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک ۱۷۴

تلفن : ۷۱۳۳۳۳۴۴-۰۲۱ ( ۳۰ خط ویژه )
ایمیل : Shabakehchap@gmail.com