لیست مقالات شبکه چاپ

 چه ساک دستی برای هر صنفی مناسب است؟

چه ساک دستی برای هر صنفی مناسب است؟

ساک‌های دستی انواع مختلفی دارند و برای پاسخ به این سوال که چه ساک دستی برای هر صنفی مناسب است؟ نیاز داریم با ویژگی‌های انواع این محصول آشنا شویم.

ادامه مطلب

 طراحی ساک دستی یا شاپینگ بگ با هوش مصنوعی

طراحی ساک دستی یا شاپینگ بگ با هوش مصنوعی

از فکر کردن‌های مداوم برای ایجاد شاپینگ بگ‌هایی اختصاصی خسته‌ شده‌اید؟ یا بودجه و وقت بسیار محدودی دارید و به دنبال یک خروجی مقرون به‌صرفه می‌گردید؟ دنیای مدرنیته امروز پای هوش مصنوعی را به تجارت‌های مختلف از جمله کسب‌وکار شما باز کرده است. با استفاده از آن می‌توانید ساک دستی‌هایی کاربردی و خاص ایجاد کنید.

ادامه مطلب

 چاپ شاپینگ بگ

چاپ شاپینگ بگ

شاید تعجب کنید اما بگ شاپ ها تاثیری غیرقابل اجتناب در بالا رفتن فروش محصول دارند؛ بنابراین هر تولیدکننده کاربلد و حرفه‌ای به‌‌خوبی می‌داند که باید این محصول جذاب را در کسب‌و‌کار خود به‌کار بگیرد. تمام اجزای این ابزار در کاربرد بهتر آن تاثیرگذار است، از جنس بدنه تا دسته‌ای که در ساک دستی به‌کاررفته بر قیمت و کارآیی آن تاثیر دارد. در این مقاله از شبکه چاپ با بایدها و نبایدهای طراحی و تولید شاپینگ بگ‌ها بیشتر آشنا می‌شوید، پس تا انتها همراه ما بمانید.

ادامه مطلب

 نکاتی مهم درباره شاپینگ بگ خلاقانه

نکاتی مهم درباره شاپینگ بگ خلاقانه

یکی از بهترین ابزارها برای تبلیغات محصول استفاده از شاپینگ بگ‌های تبلیغاتی است

ادامه مطلب

بازار هدف شاپینگ بگ

شناخت بازار هدف شاپینگ بگ به تولیدکنندگان آن کمک می‌کند تا با دقت بیشتر و توجه به جزییات به طراحی و تولید این محصول بپردازند

ادامه مطلب

 تاثیر شاپینگ بگ در فروش کسب و کار

تاثیر شاپینگ بگ در فروش کسب و کار

ساک دستی‌هایی که طبق سفارش تولیدکنندگان و فروشندگان به بازار عرضه می‌شوند هرکدام به‌نوعی در فروش بیشتر محصول تاثیر می‌گذارند.

ادامه مطلب

 انواع ساک دستی و مزایای ساک دستی سازگار با محیط زیست

انواع ساک دستی و مزایای ساک دستی سازگار با محیط زیست

ساک خرید کالایی است که تقریباً هر فروشگاهی باید از آن استفاده کند

ادامه مطلب

 شاپینگ بگ

شاپینگ بگ و کاربردهای آن

تابه‌حال فکر کرده‌اید که مزیت شاپینگ بگ چیست و چه اهمیتی دارد؟ در سال‌های اخیر شاپینگ بگ‌ها به یک ابزار کاربردی و ثابت در اغلب کسب‌و‌کارها تبدیل شده‌اند. قطعا بارها در هنگام خرید با این ابزار جذاب تبلیغاتی برخورد داشته‌اید. بله، درست شنیدید شاپینگ بگ‌ها نقش تبلیغاتی ارزان و مقرون به‌صرفه برای هر حرفه را بازی می‌کنند.

ادامه مطلب

 خلاقانه ساک دستی

طراحی خلاقانه ساک دستی

ساک دستی خرید کالایی است که تقریباً هر فروشگاهی برای فروش محصولات خود از آن استفاده می کند.

ادامه مطلب

 قیمت ساک دستی گلاسه و کاغذی چگونه است؟

قیمت ساک دستی گلاسه و کاغذی چگونه است؟

ساک دستی‌ها برای بسته‌بندی و حمل کالا استفاده می‌شوند. از نام‌های دیگر ساک دستی‌ها می‌توان ساک خرید، بگ شاپ و شاپینگ پگ را نام برد.

ادامه مطلب

 ساک دستی

اهمیت طراحی و چاپ ساک دستی

ساک دستی یک ابزار کلیدی و ضروری در خرید بوده و دارای اهمیت ویژه ای است. ساک دستی باید به صورت منحصر به فرد طراحی شود و متناسب با کسب و کار موردنظر در اختیار مشتریان هدف قرار گیرد.

ادامه مطلب

 اصل طراحی و چاپ ساک دستی

نکات و اصول طراحی ساک دستی

اصول طراحی ساک دستی و نکات اصلی : سایز فونت ، رنگ نوشته ، سایز مناسب ، رعایت خطوط تا و برش ، لبه برگردان می باشد .

ادامه مطلب

 ساک دستی

مزایای ساک دستی کاغذی کرافت (شاپینگ بگ)

انتخاب یک ساک خرید مناسب با محصولات شما جلوه و ظاهری حرفه‌ای به محصولات و برند شما می‌دهد.ساک خرید یا شاپینگ بگ که به نام ساک دستی هم رواج دارد، مورد استفاده بسیاری از شرکت‌ها است.

ادامه مطلب

 بند ساک دستی

انواع بند ساک دستی (بند بگ شاپ) انواع جنس ساک دستی

بند ساک دستی یکی از مواردیست که صاحبان کسب و کار، پس از سفارش ساک دستی تبلیغاتی شان باید به آن توجه نمایند. چرا که جنس بند ساک دستی یا شاپینگ بگ باید با جنس ساک دستی همخوانی داشته باشد و علاوه بر این، باید بندی انتخاب شود که متناسب با بودجه شان باشد. نسبت به تغییراتی که در جنس بند ساک دستی به وجود می آید، تغییراتی را هم در قیمت آن ها شاهد هستیم. برای آنکه با انواع بند ساک دستی و جنس ساک دستی بیشتر آشنا شوید و مطلع گردید که در چه مواردی باید از کدام جنس استفاده کنید، در ادامه مطلب با شبکه چاپ همراه شوید.

ادامه مطلب

  ارتباط با ما

دفتر مرکزی : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، پلاک ۱۸، واحد۴

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک ۱۷۴

تلفن : ۷۱۳۳۳۳۴۴-۰۲۱ ( ۳۰ خط ویژه )
ایمیل : Shabakehchap@gmail.com