تولید کننده ساک دستی

امکانات ما

شبکه چاپ تولید کننده انواع ساک های تبلیغاتی کاغذی و مقوایی مجهز به دستگاه 4 رنگ افست دو ورقی ، خدمات پس از چاپ لترپرس ، طلاکوب برجسته ، سلفون و یوی وی موضعی می باشد ، مجموعه شبکه چاپ دارای کارگاه ساخت ساک دستی کاغذی با کارآفرینی بیش از 50 نفر و توان تولید 30 هزار بگ در ایران می باشد .


طراحی

طراحی بسته بندی و ساک خرید شاپینگ بگ یکی از عناصر برند سازی است در بازار پر از رقابت بین محصولات طرح شاپینگ بگ باعث جذاب شدن و چشم گیر تر شدن بگ می شود طراحی شبکه چاپ با دارا بودن آتلیه طراحی و چاپ ساک خرید تبلیغاتی بر مبنایی اصول چاپ و برندینگ سازی آماده ارائه خدمات می باشد .

تاریخچه

شبکه چاپ با بیش از 50 سال تخصص و سابق در صنعت چاپ افست در منطقه بهارستان ظهیرالاسلام همواره جز مورد اطمینان ترین تولید کنندگان خدمات چاپ می باشد،توانایی این مجموعه چاپ به صورت افست انواع بگ کاغذی گلاسه، کرافت کاغذی، مقوای ایندربرد با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان گرامی می باشد.


چاپ

چاپ ساک خرید تبلیغاتی در این مجموعه به صورت چاپ افست و فقط بر روی کاغذ و مقوا تولید می شود ، این مجموعه توانایی چاپ بر روی انواع بگ گلاسه ، مقوایی کارتی ، کاغذ و مقوایی کرافت ، کاغذ ایندربرد و همچنین خدمات تکمیلی شامل سلفون ، طلا کوب و برجسته آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

برخی از آخرین مشتریان شبکه چاپ که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

وب سایت های تخصصی شبکه چاپ

  ارتباط با ما

دفتر مرکزی : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، پلاک ۱۸، واحد۴

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک ۱۷۴

تلفن : ۷۱۳۳۳۳۴۴-۰۲۱ ( ۳۰ خط ویژه )
ایمیل : Shabakehchap@gmail.com